Zmarł zasłużony strażak – druh Antoni Szczepanik

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 01 października 2018r. zmarł  zasłużony, wieloletni strażak dh Antoni Szczepanik.
Od młodości działał w straży i aktywnie uczestniczył w akcjach ratunkowych. W strukturach naszej jednostki był min. gospodarzem, konserwatorem i co najważniejsze to strażakiem – ratownikiem. Niezliczone ilości godzin poświęcił na ratowaniu zdrowia, życia i mienia tym, którzy tej pomocy potrzebowali. Wielokrotnie odznaczony za zasługi dla pożarnictwa medalami strażackimi i państwowymi.
Druh Antoni Szczepanik odszedł od nas na „wieczną służbę” a my chciejmy w dowód wdzięczności licznie uczestniczyć w modlitwie  w jego ostatniej drodze, co nastąpi dnia 05 października o godz 14:30 w Grybowie.