Zmarł strażak śp. Jan Hotloś

Z wielkim smutkiem informujemy, że w wieku 80 lat odszedł na „wieczną służbę” strażak śp.Jan Hotloś.

Wstąpił do straży w 1962 roku i długi okres czasu aktywnie uczestniczył w działaniach ratowniczych, zawodach i uroczystościach kościelnych. Przez długie lata godnie reprezentował naszą jednostkę nosząc sztandar Ochotniczej Straży Pożarnej w  Białej Wyżnej a później OSP Grybów – Biała. Do samego końca straż pożarna była dla niego ważna i czuł się z nią związany.

W 2005 roku otrzymał odznaczenie państwowe „Brązowy Krzyż Zasługi” a  2015 roku otrzymał odznakę za wysługę lat „55 lat”.

Pamiętając o dorobku ratowniczym chciejmy towarzyszyć w ostatniej drodze druha Jana Hotlosia.

Ps. Informacja dla strażaków biorących udział w pogrzebie, że zbiórka odbędzie się na rynku obok bazyliki ok. pół godziny przed rozpoczęciem nabożeństwa czyli o 10:00. Obowiązuje umundurowanie galowe.