Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

15 września 2019 r. na stadionie sportowym w Grybowie odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Udział w nich wzięło 16 drużyn z terenu gminy i miasta Grybów oraz 2 drużyny z gminy Krynica-Zdrój, a także 2 drużyny z gminy Łabowa.

Zawody rozegrane zostały w konkurencjach: musztra, bieg sztafetowy 400 m dla MDP oraz ćwiczenie bojowe dla MDP.

Naszą jednostkę reprezentowały dwie drużyny, w ostatecznej kwalifikacji chłopcy zajęli 2, a dziewczęta 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

W tym miejscu pragniemy również podziękować tym członkom MDP, dla których te zawody były ostatnimi w klasyfikacji młodzieżowej. Mamy nadzieję, że z równym zapałem i jeszcze większym zaangażowaniem zasilicie drużyny rywalizujące w starszej kategorii wiekowej!