Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Dnia 16 września 2018 r. na stadionie miejskim w Grybowie odbyły się Miejsko- Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych jednostek z terenu Miasta i Gminy Grybów, Gminy Krynica oraz Gminy Łabowa. W tym roku naszą jednostkę reprezentowały dwie drużyny- chłopięca i dziewczęca, po raz pierwszy w historii obie znalazły się na podium. Konkurencje z jakimi zmagali się młodzi strażacy to: musztra, bieg sztafetowy 400 m dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz rozwinięcie bojowe dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Wyniki dla grupy Miasta i Gminy Grybów przedstawiają się następująco:

Grupa dziewcząt:

III miejsce: OSP Siołkowa

II miejsce: OSP Grybów- Biała

I miejsce: OSP Ptaszkowa

Grupa chłopców:

III miejsce: OSP Grybów- Biała

II miejs

ce: OSP Wawrzka

I miejsce OSP Ptaszkowa

Przedstawicielom naszej jednostki, a także wszystkim startującym we wczorajszych zawodach serdecznie gratulujemy!

fot. Danusia Kruczek- Mól