Uwaga!!!
– Jazda poślizgiem na placu za remizą- sprawa na Policji

Przypominamy po raz kolejny, że obowiązuje całkowity zakaz jazdy na tzw. „ręcznym” po placu za budynkiem naszej remizy. Jest to niebezpieczne zachowanie zarówno dla osób, które to czynią, dla poruszających się po tym terenie pieszych jak i dla samego budynku strażnicy – czego wielokrotnie doświadczyliśmy, gdy kierowca nie zapanował nad samochodem. Plac ten jest miejscem publicznym, będącym równocześnie drogą wyjazdową pierwszego w kolejności do akcji samochodu bojowego GBARt, więc tym bardziej zostaje stworzone zagrożenie.

W związku z powyższym informujemy, że posiadamy komplet nagrań z monitoringu zewnętrznego z weryfikacją samochodów poruszających się w ten sposób po placu i osobami kierującymi. Całość materiałów będzie do wglądu Policji w celu wyeliminowania czynów niezgodnych z prawem.