Trójbój sportowo – obronny w Ptaszkowej – relacja

23 września 2017r.  na boisku sportowym w Ptaszkowej została rozegrana konkurencja sportowo – obronna dla strażaków i młodzieżówki  z terenu Miasta i Gminy Grybów. Składały się na nią następujące konkurencje: strzelanie  z karabinku pneumatycznego typu Henel, rzut lotkami do tarczy, rzut „granatem”. Nasza jednostkę reprezentowało 6 drużyn w tym: męska, żeńska a także po dwie z  dziewczęcej MDP i chłopców MDP.

Ulewny deszcz i drugi stopień zagrożenia powodziowego nie przeszkadzał uczestnikom zawodów, ponieważ skrajne warunki pogodowe  nie są niczym nadzwyczajnym w działalności strażaków. Znakomita atmosfera jaką stworzyli  gospodarze  ( OSP KSRG Ptaszkowa) przełożyła się na świetne wyniki naszych strażaków.

Zwycięzcami  z naszej jednostki zostali:

Drużynowo : 

MDP chłopcy  – 3 miejsce

Kobiety – 3 miejsce

 

Indywidualnie strzelanie: 

Zuzanna Rutkowska – 1 miejsce

Katarzyna  Drąg – 1 miejsce 

Flip Macur – 1 miejsce kategoria szkoły gimnazjalne

Mateusz Frączek  –

3 miejsce kategoria szkoły gimnazjalne

 

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy a organizatorom dziękujemy za gościnę i miłe przyjęcie.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć  z tych zawodów.

Fot. D. Kruczek, M. Koszyk

Napisz komentarz:

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>