Strażacki kulig integracyjny

Dnia 22 stycznia strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Grybowie – Białej spotkali się na pobliskim, grybowskim wzniesieniu,  za tzw. „Sztreką” na kuligu integracyjnym. Przybyli na niego zarówno ci ratownicy,  którzy uczestniczą w działaniach bojowych Jednostki Operacyjno – Technicznej wraz z zarządem i ich rodzinami, jak i młodzieżówka MDP, osoby wspierające i przyjaciele.

Po trudnym okresie częstych i wyczerpujących działaniach bojowych, które zdarzają się nam w ostatnim czasie, przychodzi czas na krótki odpoczynek i wspólne refleksje dotyczące niesienia pomocy w różnorakich formach.

W nawiązaniu do statusu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, który mówi że strażacy współpracują ze sobą na zasadzie braterstwa, była to dobra okazja do wspólnej integracji w szeregach naszej jednostki.

Po ekscytującej przejażdżce konnej z saniami w malowniczych pejzażach zimowej scenerii, na wszystkich czekał ciepły poczęstunek z ogniska grillowego i zagrzanie się w leśnym kempingu.