– Sponsoring straży
– Dziękujemy lokalnym firmom i instytucją

W ostatnim czasie min. w związku z istniejącym ryzykiem związanym z covid-19, zwiększyło się zapotrzebowanie naszej jednostki na środki ochrony osobistej i innych niezbędnych do prowadzenia działań ratowniczych. Wbrew temu co jest ogłaszane w niektórych mediach, sami musimy uporać się z właściwym zabezpieczeniem strażaków – ratowników, a kwoty są spore bo warto nadmienić, że np.  firma produkująca 5l płyn dezynfekujący  od strażaków nalicza kwotę 119.99zł, nie wspominając o ubraniach specjalnych i innych niezbędnych produktach. Część tego jest finansowana ze środków własnych przez Urząd Miasta Grybów i Powiatowy oddział ZOSP RP. Pozostałą część musimy we własnym zakresie sobie wygospodarować.

Dziękujemy  zatem lokalnym przedsiębiorstwom, którzy w ostatnim czasie wspomagają naszą jednostkę.

Dziękujemy Panu Bogdanowi Święsowi, który prowadzi obok rynku  sklep „Drogerię Bodzio,” od którego otrzymaliśmy rękawice winylowe i płyny do dezynfekcji . Bardzo Panu dziękujemy za bezinteresowny gest.

Natomiast dzisiaj (01.04) odebraliśmy ze sklepu AlCapone na ul. Kościuszki, spore ilości wody i napoi enegetyzujących marki „AlCapone”, co jest bardzo potrzebne w czasie działań. Bardzo dziękujemy zatem Panu Arkadiuszowi Osowskiemu – franczyznobiorcy sieci sklepów AlCapone, za wsparcie……. i polecamy się na przyszłość. 🙂

Poniżej kilka zdjęć z przekazania.