Prośba o pomoc dla dziecka strażaka

Prośba o pomoc dla chorego dziecka z  sąsiedniej miejscowości Ptaszkowa. Dziewczynka, która cierpi na ciężką  chorobę oczów, jest córeczką małżeństwa strażaków z jednostki OSP Ptaszkowa.

Istnieje obecnie tendencja udostępniania na stronach internetowych chorych dzieci, nie znając ich, ani nie mając pewności czy jest to wiarygodne. W tym przypadku mamy 100% pewności i identyfikacji chorej  – naszej „sąsiadki”. Dla tego przyłączamy  się do akcji przekazania 1% na rzecz chorej dziewczynki wg. załączonej instrukcji na zdjęciu i w swoim imieniu jak też mieniu rodziców prosimy o zaangażowanie się w niesieniu bezinteresownej pomocy.

Strażacy z OSP KSRG Grybów – Biała.

Napisz komentarz:

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>