Zginęła latarka z wyposażenia samochodu w czasie akcji

W czasie niedzielnej akcji przy pożarze na ul. Parkowej zaginęła nasza latarka firmy SURVIVOR Led warta niecały tysiąc złotych. Zdjęcie przedstawiamy w załączniku. Prosimy zwrócić uwagę na jej charakterystyczny wygląd, jeśli zauważycie Państwo, że ktoś się taką posługuje, gdyż prawdopodobnie nikt poza strażakami takich nie posiada. Znalazcę lub osobę która sobie ją pożyczyła bardzo prosimy o bezzwłoczny kontakt ze strażakami z naszej  jednostki. Można min. dzwonić na numer 666-826-452 lub 669-699-550.

Napisz komentarz:

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>