NABÓR DO STRAŻY OSP KSRG GRYBÓW – BIAŁA

Jeśli czujesz powołanie i sprawdził(a)byś się jako strażak w jednostce OSP Grybów -Biała, masz powyżej 18 lat, jesteś dyspozycyjny(a), mieszkasz na terenie Grybowa a do remizy jesteś w stanie dotrzeć w max. 3 minuty –  to zachęcamy wstąpić w nasze szeregi. Mile widziane zwłaszcza kobiety i mężczyźni z osiedli: Biała Wyżna, Zawodzie, Górki, Równie, ul. Grottgera, ul. Węgierska, ul. Kościuszki, Rynek ale także te trochę dalsze lecz z możliwością dojazdu w odpowiednim czasie do remizy. Chętnych prosimy o podjęcie decyzji do dnia 30 września 2018 zgłaszając się poprzez wiadomości priv na naszej stronie FB lub telefonicznie bezpośrednio do naczelnika pod numerem tel. 666-826-452 bądz innych strażaków z naszej jednostki.

Termin szkolenia od 5 listopada do 5 grudnia 2018 r. w godzinach popołudniowych na terenie Miasta lub Gminy Grybów, po wcześniejszych badaniach i rozmowach z przedstawicielami jednostki OSP Grybów – Biała.