II szansa zdobycia nowego wozu bojowego
– Grybowianie idźcie na wybory – PROSIMY

Jest kolejna szansa zdobycia nowego wozu bojowego, jeśli będziemy mieć najwyższą frekwencje w najbliższych wyborach prezydenckich w regionie małopolskim. W pierwszej turze o mały włos nie zdobyliśmy I miejsca chociaż do godz. 18 byliśmy na prowadzeniu. Biorąc pod uwagę, że Miasto Grybów plasuje się zazwyczaj na pierwszych miejscach pod względem frekwencji a gmina która w 1 turze zdobyła I miejsce teraz już nie może otrzymać drugiego wozu. Mamy więc przeważającą szansę na nowy wóz bojowy …ale niestety to od Was i tylko od Was szanowni Grybowianie zależy czy zechcecie nam pomóc idąc na wybory. Nie jest ważne na kogo zagłosujesz. Ważne abyś wziął udział, gdyż teraz to każdy głos jest na wagę złota. Jeśli nie pójdziesz zagłosować to niestety, ale to tylko Ty będziesz winny tego, że nie otrzymamy samochodu ratującego …może i Twoje życie, zdrowie czy mienie.

Nie traktuj tego konkursu jako gry politycznej bo my z polityką nie chcemy mieć nic wspólnego lecz chcemy otrzymać wóz bojowy warty około 900 tys. złotych