Dotacja ze Starostwa Powiatowego na zakup kamery termowizyjnej

W dniu dzisiejszym tj. 09 sierpnia 2018r, w Urzędzie  Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu odbyło się uroczyste zebranie przedstawicieli części jednostek OSP z powiatu nowosądeckiego. Zebrani druhowie otrzymali od Starosty promesę na zakup sprzętu ratowniczego. Zarząd OSP Grybów –  Biała W. o takie wsparcie starał się już od początku roku. Fakt że jako jednostka OSP Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego w roku ubiegłym wyjeżdżająca najczęściej do zdarzeń na terenie powiatu, pozwolił na najwyższą dotacje jaką przyznawał  Urząd Powiatowy. Promesę na  5000zł odebrał prezes OSP Grybów – Biała Jakub Liszka. Pieniądze te zostaną przeznaczone na dofinansowanie zakupu kamery termowizyjnej.
Przy tej okazji chcieliśmy podziękować władzom Starostwa Powiatowego za wsparcie finansowe na doposażenie w/w sprzętu, na których pomoc już kilkukrotnie mogliśmy liczyć w poprzednich latach.

Miejmy nadzieję że w najbliższym czasie takich pozytywnych informacji będzie więcej.