15 czerwca 2017 Grybów
– Zabezpieczenie uroczystości Bożego Ciała

Strażacy z naszej jednostki wraz ze strażakami z Siołkowej, uczestniczyli w zabezpieczaniu i obstawie procesji Bożego Ciała. Pomagaliśmy w oprawie ceremonii liturgicznej, a także czuwali nad bezpieczeństwem zgromadzonych wiernych w rynku pod kątem ratownictwa medycznego i kierowania ruchem. Przez cały czas trwania uroczystości byliśmy w kontakcie ze Stanowiskiem Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu w celu zapewnienia ciągłej gotowości bojowej do ewentualnych innych zdarzeń, mając ze sobą dwa samochody ratownicze: GBARt i SLRR.

Dziękujemy portalowi grybow24.pl za udostępnione zdjęcia.

Napisz komentarz:

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>