04 maja 2020
– Dzień Strażaka – Msze święte

4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka, wspominając św. Floriana – patrona.  Z tej okazji nasz kolega, druh i nieoficjalny kapelan,  ksiądz  Dariusz Motyka odprawi 04 maja o godz 8:00 w Krakowie – Płaszowie  Mszę Świętą za wszystkich druhów i druhny  naszej jednostki oraz ich rodziny a także za zmarłych strażaków z OSP Grybów – Biała o dar nieba. Chciejmy zatem łączyć się duchowo na wspólnej modlitwie.

Natomiast 05 maja ( wtorek) o godz 16:00 w grybowskiej bazylice, odprawiona zostania Msza św. okazji święta św. Floriana, patrona strażaków. W związku z ograniczeniami powstałymi przez coronawirusa, uczestnictwo w tym nabożeństwie wewnątrz budynku ograniczone będzie tylko do osób na nie zaproszonych.